Aktualności

Home > Aktualności > Nowe funcjonalności dekodera TV

Nowe funcjonalności dekodera TV

Uwaga! Od października 2017r nowe funkcjonalności na dekoderach TV :

  • Oglądanie wstecz (czyli funkcja CATCHUP TV) - usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów Telewizji Światłowodowej na wybranych kanałach. Macie Państwo możliwość odtworzenia wszystkich audycji na ulubionym kanale do 3 dni wstecz.
  • Domowa nagrywarka (czyli funkcja ePVR) - usługa dostępna dla wszystkich naszych abonentów ZA DARMO. Każdy abonent może nagrać 6 audycji w tym samym czasie, nagrania dostępne są dla niego przez 7 dni.
  • Nagrywanie serii (czyli funkcja SERIES RECORDING) - nowa funkcja, która umożliwia zaplanowanie nagrywania ulubionego serialu (dekoder wyszuka w programie TV powtórzenie audycji i nagra ją automatycznie). Nagrane zostaną jednak nie tylko kolejne odcinki od momentu zaplanowania nagrywania, ale także te od początku sezonu wybranego serialu pod warunkiem, że dekoder odnajdzie ich powtórki.
  • Oglądanie od początku (czyli funkcja START OVER) - abonent ma możliwość obejrzenia audycji od jej początku (funkcja jest aktywna do 3 godzin wstecz)
  • Pauzowanie (czyli funkcja TIMESHIFT) - możliwość pauzowania i cofania oglądanych audycji,
Nowe funkcjonalności: Nagrywanie serii, Oglądanie od początku oraz Pauzowanie pojawią się na dekoderach eBOX M15 w pierwszych tygodniach października.

Ostatnie Newsy

Kategorie

Tagi